Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, enligt uppgift modell "Bumerang", möjligen utförd av snickarmästare Sven Johansson hos Carl Malmsten omkring 1950,

PROVENIENS: se nr 608652

Slitage, tyget med hål, märken, repor

608662

2019-01-28