Fåtölj
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJ, enligt uppgift modell "Bumerang", möjligen utförd av snickarmästare Sven Johansson hos Carl Malmsten omkring 1950,
PROVENIENS: se nr 608652
Slitage, tyget med hål, märken, repor
608662
2019-01-28