Derriere Le Miroir samt planscher
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DERRIERE LE MIROIR, 11 st, 1970-tal, bl.a Calder, Linder samt Monory, nummer 217-227, Chagall litografi från nummer 99-100, 1957, 18x23, samt 5 affischer, 80x50, 60x45, 70x48, 75x55, 75x35 cm
Affischer med skador, nr 217, 226 samt 226 ej komplett
608667
2019-01-25