Peter Celsing vägglampor "Band" 5 st
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER CELSING, "Band" vägglampor, 5 st, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, borstad och lackad mässing. längd ca 20 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
4 stycken är ej elmonterade, slitage i form av repor, mindre bucklor och missfärgningar
608669
2019-01-27