Peter Celsing vägglampor "Band" 5 st

Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor
Peter Celsing vägglampor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER CELSING, "Band" vägglampor, 5 st, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, borstad och lackad mässing. längd ca 20 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

4 stycken är ej elmonterade, slitage i form av repor, mindre bucklor och missfärgningar

608669

2019-01-27