Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOCKERRUSKOR, 1 par, snarlika, glas, 1800-tal, rokokostil, slipad dekor, vriden form, höjd ca 23 cm
Zustandsbeschreibung
Glassjuka, nagg, senare silvermontering
608682
2019-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner