Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEKNO LASTBILAR, 5 st, 1960-70-tal, bestående av 2 Scania Vabis, 2 st Mercedes Benz, samt Volvo lastbil med flak (saknar stolpar)
Obetydliga skador, gul Mercedes med lackskador
608685
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här