Tekno lastbilar

Tekno lastbilar
Tekno lastbilar
Tekno lastbilar
Tekno lastbilar
Tekno lastbilar
Tekno lastbilar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEKNO LASTBILAR, 5 st, 1960-70-tal, bestående av 2 Scania Vabis, 2 st Mercedes Benz, samt Volvo lastbil med flak (saknar stolpar)

Obetydliga skador, gul Mercedes med lackskador

608685

2019-01-27