Breitling Navitimer armbandsur
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BREITLING NAVITIMER ARMBANDSUR, automatiskt urverk, kronograf, stål, safirglas, datum, original läderrem med stål stålsölja, diam ca 41.5 mm, ref nr A13322, boett nr 329532, länk nr 22-20 120 , sölja nr A20BASA.1, träbox med inredning, cert och chronometer cert daterade 2002 samt ytterbox medföljer.
Lätt bruksslitage, fungerar vid inlämning, ej funktionsgaranti
608687
2019-01-26