Byrå rokoko

Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko
Byrå  rokoko

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1800-talets första hälft, fanerad med jakaranda, förgyllda beslag, bukig form, inläggningar i form av romber, baksidan med fraktetikett, höjd 82, 113 x 56 cm

Torrsprickor och ställvis bortfall, enstaka lösa delar medföljer

608690

2019-02-16