Byrå rokoko
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1800-talets första hälft, fanerad med jakaranda, förgyllda beslag, bukig form, inläggningar i form av romber, baksidan med fraktetikett, höjd 82, 113 x 56 cm
Torrsprickor och ställvis bortfall, enstaka lösa delar medföljer
608690
2019-02-16