Birger Hjelm

Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER HJELM (1901-1979): Vårvinter, signerad Birger Hjelm, olja på duk, ca 72x55 cm

608691

2019-01-25