Linjebuss affisch

Linjebuss affisch
Linjebuss affisch

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISK AFFISCH, Linjebuss, Swdish Transeurpean Bus Lines, Herssons/ J. Olséns lito. Sthlm 1947, signerad i trycket, bladmått 100x61,5 cm, Vintage

608701

2019-01-28