Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LITOGRAFISK AFFISCH, Linjebuss, Swdish Transeurpean Bus Lines, Herssons/ J. Olséns lito. Sthlm 1947, signerad i trycket, bladmått 100x61,5 cm, Vintage
608701
2019-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här