Ragnar Klenell vinglas

Ragnar Klenell vinglas
Ragnar Klenell vinglas
Ragnar Klenell vinglas
Ragnar Klenell vinglas
Ragnar Klenell vinglas
Ragnar Klenell vinglas
Ragnar Klenell vinglas
Ragnar Klenell vinglas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR KLENELL, vinglas, 8 st, klarglasmassa med rosa överfång på stammen, monogramsignerade ´´RJLK, Edsbjörke, samt daterade -81, höjd ca 23-25 cm

Smärre slitage, något ojämna

608709

2019-01-28