Martin Palm

Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

MARTIN PALM (1906-1993), Käxed, Ångermanland, olja på pannå, signerad, 49x63 cm.

608710

2019-01-25