Martin Palm

Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm
Martin Palm

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MARTIN PALM (1906-1993), landskap, olja på pannå, signerad, 42x73 cm.

608713

2019-01-25