Kastrull, koppar

Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar
Kastrull, koppar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KASTRULL, koppar, med skaft av järn, stämplar på sidan "RB", 1800-tal, diam 41 cm, höjd 11 cm.

Slitage, ojämnheter

608722

2019-01-25