Golv-taklampa Light up the dark

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

"POLE LAMP"/golv-taklampa, spänns mellan golv och tak, mässing/eloxerad lättmetall, med 3 lampor, 1950-tal, höjd ca 205 - 250 cm

Bruksslitage, smärre bucklor, ej funktionstestad

608735

2019-01-27