Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

O L TURBIN (1900-talets början): Stadsvy från Arnheim, Tyskland, signerad O L Turbin, olja på duk, 79x63,5 cm

608745

2019-01-26