Tillbaka till katalog
Axel Annell plafond
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
Beskrivning
AXEL ANNELL, plafond, 1900-talets mitt, opalglas och mässing, opalglas och mässing, märkt, diameter ca 45 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
608762
Datum:
2019-01-27