Torsten Löwgren oljemålning

Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Mossbeklädd sten, signerad och daterad Torsten Löwgren 192?, olja på duk, ca 35x27 cm

608763

2019-01-26