Poul S Nielsen oljemålning

Poul S Nielsen oljemålning
Poul S Nielsen oljemålning
Poul S Nielsen oljemålning
Poul S Nielsen oljemålning
Poul S Nielsen oljemålning
Poul S Nielsen oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUL S NIELSEN (Danmark, 1920-1998): Läsande flickor, monogramsignerad och daterad PN 56, olja på duk, ca 98x70 cm

608764

2019-01-25