Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen julbock, signerad Y Edelmann, 152/375, färglitografi, I. 56x39 cm

608774

2019-01-29