Sture Johannesson
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STURE JOHANNESSON (född 1935): ´´La Hulpe´´ signerad samt daterad 1990, datorserigrafi, samarbetade med IBM publishing ICX, numrerad EA 13/20, bildstorlek ca 30x40 cm
Ej examinerad ur ramen
608783
2019-01-28