Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, s ka malmkrona, 1900-talets första hälft, 8-armad, gulmetall, diameter ca 70, höjd inklusive takkupa ca 82 cm

Ytslitage

608788

2019-01-26