Harlad Klinckowström

Harlad Klinckowström
Harlad Klinckowström
Harlad Klinckowström
Harlad Klinckowström
Harlad Klinckowström
Harlad Klinckowström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD KLINCKOWSTRÖM (1897-1973): Katt Hundloka och nässlor, signerad Klinckowström, olja på pannå, ca 40x32 cm

608789

2019-01-26