Roger Metto oljemålning

Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER METTO (född 1964): "Rocky Mountain", signerad och daterad a tergo Roger Metto -06, olja på pannå, ca 18x50 cm

608793

2019-01-26