Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): (4) Kompositioner, grafiska blad, signerade och numrerade, ramstorlekar ca 47x39 cm och 48x35 cm
Ej examinerade ur ram
608817
2019-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här