Bergboms bordslampor 1 par Light up the dark

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BITOSSI, bordslampor, 1 par, Bergboms, 1960-tal, guldglaserat stengods, etikettmärkta, märkta Made in Italy, höjd (stomme) 28, höjd inkl. skärm 50 cm

Bruksslitage, en med smärre nagg undertill

608827

2019-01-27