Bergboms bordslampor 1 par Light up the dark
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BITOSSI, bordslampor, 1 par, Bergboms, 1960-tal, guldglaserat stengods, etikettmärkta, märkta Made in Italy, höjd (stomme) 28, höjd inkl. skärm 50 cm
Bruksslitage, en med smärre nagg undertill
608827
2019-01-27