Golvlampa AB Armaturhantverk Göteborg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt AB Armaturhantverk Göteborg, total höjd ca 150 cm

Smärre ytskador, fot med bucklor

608853

2019-01-26