Taklampa Design Jo Hammerborg Light up the dark

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

JO HAMMERBORG, taklampa, modell Vega, borstad aluminium, dubbla skärmar, Fog & Mørup, Danmark, 1960-/70-tal, höjd 55, Ø 38 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksspår, repor, ej funktionstestad

608882

2019-01-27