Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, taklampa, modell Billiard, mässing, Louis Poulsen, Danmark, 1950-/60-tal, höjd ca 28, Ø 38 cm
Bruksspår, repor, ej funktionstestad
608890
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här