Taklampa design Arne Jacobsen Light up the dark

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE JACOBSEN, taklampa, modell Billiard, mässing, Louis Poulsen, Danmark, 1950-/60-tal, höjd ca 28, Ø 38 cm

Bruksspår, repor, ej funktionstestad

608890

2019-01-27