Soffbord Newport

Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, inköpt på Newport, stomme i massiv oljad ek, med hyllplan undertill, höjd ca 51 cm, skivans mått ca 141x81 cm

Smärre slitage

608897

2019-01-26