Bägare Luleå

Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå
Bägare Luleå

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÄGARE, silver, Johan Bergman, Luleå 1788, graverad dekor, nederdel med pärldekor, fotavslutning med vågmönster, invändig förgyllning, höjd ca 18, vikt ca 300 g

Slitage, gravyr, mindre bucklor

608903

2019-01-26