Ljusstakar Norrköping 1800 Light up the Dark

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, märkta Martin Artedius Norrköping 1800 (mästare 1800-1808), höjd 31 cm

Slitage, smärre skador, bucklor, sneda kulfötter

608907

2019-01-27