Taklampa design H-A Jakobsson Light up the dark

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, modell T742, vitlackerad aluminium, 1970-tal, etikettmärkt, höjd ca 24, Ø 40 cm

Bruksspår, repor, märken, ej funktionstestad

608910

2019-01-27