Lars Norrman litografi

Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med två nakna kvinnor vid strand, signerad Lars Norrman, numrerad 360/360, färglitografi, bildstorlek ca 75x55 cm

Oramad

608919

2019-01-30