Teddybjörn Steif

Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif
Teddybjörn Steif

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF TEDDYBJÖRN, 1950-tal, plysch, ögon i glas, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, knapp i örat, längd ca 32 cm

Bruksslitage, hemsydda kläder medföljer

608921

2019-01-26