Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, takpendlar, 6 st., rak modell, mässing, etikettmärkta C-2899,1960-/70-tal, höjd ca 21 cm
Bruksspår, märken, repor, viss anlöning, ej funktionstestade
608930
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här