Takpendlar design H-A Jakobsson Light up the dark

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, takpendlar, 6 st., rak modell, mässing, etikettmärkta C-2899,1960-/70-tal, höjd ca 21 cm

Bruksspår, märken, repor, viss anlöning, ej funktionstestade

608930

2019-01-27