Franciska Lindberg oljemålning
Valmis
2019-01-26
608937
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FRANCISKA LINDBERG (född 1944): "Reflektions", signerad Franciska -74, olja på duk, ca 24x22 cm