Jan Naliwajko Tredimensionellt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1938): skulptur - trä, signerad och daterad J.Naliwajko 1980, höjd 70 cm på sockel

608942

2019-01-26