Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Grått och regnigt", signerad Rudberg, datering a tergo Hven 1974, olja på duk, ca 108x100 cm
608947
2019-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här