Stig "Slas" Claesson färglitografi

Stig
Stig

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Stockholms Stadshus, signerad Stig Claesson, 100/100, färglitografi, bildmått ca 44x58 cm

608966

2019-01-26