Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Stockholms Stadshus, signerad Stig Claesson, 100/100, färglitografi, bildmått ca 44x58 cm
608966
2019-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här