Fåtölj Torparen design Gustav Axel Berg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV AXEL BERG, "Torparen", fåtölj, 1940-tal, stomme i formböjd björk, klädsel i naturfärgad sadelgjord, sitthöjd ca 35 cm

Slitage, klädsel ej original

608967

2019-01-26