Modellbil Schuco Radio 4012
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHUCO RADIO 4012, Tyskland 1950-tal, US-Zone, öppen personbil i rödlackerad plåt, rattstyrning, urverksdriven med två urverk varav ett driver radion, nyckel och originalkartong längd ca 15,5 cm
Smärre bruksslitage, speldosan fungerar vid inskrivningstillfället
608968
2019-01-26