Bestick silver och nysilver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGAFFLAR, 6 st, snäckmodell, silver, MATKNIVAR, 6 st, engelsk snäck, nysilver, gafflarna stämplade Gustaf Folcker Stockholm samt en Möllenborg, 1840-tal, längd 20,5-26 cm, silvervikt 525 g
Gafflar med vapendekor
608972
2019-01-26