Bestick silver och nysilver

Bestick silver och nysilver
Bestick silver och nysilver
Bestick silver och nysilver
Bestick silver och nysilver
Bestick silver och nysilver
Bestick silver och nysilver
Bestick silver och nysilver
Bestick silver och nysilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGAFFLAR, 6 st, snäckmodell, silver, MATKNIVAR, 6 st, engelsk snäck, nysilver, gafflarna stämplade Gustaf Folcker Stockholm samt en Möllenborg, 1840-tal, längd 20,5-26 cm, silvervikt 525 g

Gafflar med vapendekor

608972

2019-01-26