Oidentifierad konstnär oljemålning Ryssland

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, samtida), Lekande barn vid port, daterad 2005, olja på duk, bildmått (oramad) 40x55 cm

608975

2019-01-26