Montblanc reservoarpenna 246 M

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

MONTBLANC, reservoarpenna, 246 M, 1940-tal, Danmark, resin i celluloid med grön marmorimitation, spets i 14 k guld märkt Montblanc 585, guldpläterade detaljer, längd ca 13 cm

Smärre slitage kring resin, nött förgyllning

608977

2019-01-26