Tesi art deco shaker

Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker
Tesi art deco shaker

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SHAKER, nysilver, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, inkl. invändigt löstagbar sil, höjd ca 25 cm

Invändigt med avlagringar, bruksslitage

608985

2019-01-26